+48 17 875 13 00 sales@softsystem.pl
Referencje

CUSTOMER STORIES

Referencje klientów

Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszej oferty,
zapoznaj się z opiniami użytkowników systemu LabStorm.

Greinplast sp. z o.o.

Greinplast sp. z o.o.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Od ponad 25 lat z powodzeniem umacniają swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. Ich celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów wykorzystywanych w budownictwie oraz wdrażanie technologii poprawiających wygląd i funkcjonalność budynków. Aspiracje wyrażają w haśle firmowym: BUDUJEMY POLSKĄ JAKOŚ

ZOBACZ REFERENCJE
MNM Diagnostics sp. z o.o.

MNM Diagnostics sp. z o.o.

MNM to startup biotechnologiczny stworzony przez interdyscyplinarny zespół ekspertów – genetyków, biologów molekularnych, bioinformatyków i specjalistów AI. Łącząc sztuczną inteligencję nowej generacji z najbardziej zaawansowanym podejściem genomicznym, pomaga ratować życie pacjentów z nowotworami, poprzez modelowanie predykcyjne i identyfikację docelowych leków.

ZOBACZ REFERENCJE
Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne (RCN-T)

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne (RCN-T)

Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne (RCN-T) to instytucja działająca w celu skupienia działań i inicjatyw regionalnych dla rozwoju gospodarczego Województwa Świętokrzyskiego oraz stymulowania współpracy pomiędzy instytucjami, ze szczególnym uwzględnieniem transferu nowoczesnych technologii. RCN-T dysponuje zapleczem technologicznym pozwalającym na prowadzenie badań z dziedziny biologii, genetyki, medycyny i pokrewnych.

ZOBACZ REFERENCJE

KONTAKT

Skontaktuj się

Masz jakieś pytania? Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

Company

    *pola wymagane