+48 17 875 13 00 sales@softsystem.pl

O FIRMIE

Kilka słów o nas

Company

SoftSystem działa według jasno określonych wartości: oddanie i poświęcenie w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników, zaufanie, otwartość i profesjonalizm. Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy, szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Company

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających na całym świecie. Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania.

NASZ CEL

W czym się specjalizujemy?

Tworzenie i obsługa labolatoryjnych systemów informatycznych

30+

Lat doświadczenia

Ponad 30 lat udanych wdrożeń i projektów pozwoliło nam zdobyć pewność i doświadczenie. Nieustannie się rozwijamy szukając innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją różnorodne potrzeby i wymagania światowych instytucji medycznych

300+

Wdrożonych systemów na świecie

Zadowolenie klientów oraz wypracowane przez wiele lat zaufanie jest źródłem sukcesu naszej firmy

550+

Programistów i testerów

Największą wartością firmy są nasi pracownicy. Wybieramy ich na bazie starannie przygotowanego procesu rekrutacji, który promuje wiedzę oraz zaangażowanie

PRODUKTY

Nasze inne systemy

QMS

QMS

QMS

System do zarządzania dokumentacja

Aplikacja pozwalająca na efektywne zarządzanie dokumentacją w sposób wspierający procesy systemu zarządzania jakością. Dokumenty takie jak: Księga Jakości, Procedury Ogólne, Standardowe Procedury Operacyjne, Instrukcje, wraz z dokumentacją im towarzyszącą są przechowywane i przetwarzane w systemie.

Procesy tworzenia, przeglądania oraz zatwierdzania zmian w systemie jakości są obsługiwane w aplikacji, całkowicie eliminując potrzebę przechowywania papierowych wersji dokumentów. W ramach obsługi systemu zarządzania jakością możliwe jest także dokumentowanie akcji naprawczych oraz korygujących, potencjałów do doskonalenia, zarządzanie ryzykiem oraz planowanie i przeprowadzanie audytów.

Aplikacja pozwala na integrację z zewnętrznymi systemami, takimi jak systemy zarządzania laboratorium czy systemy produkcyjne, dzięki czemu w sposób jasny i przejrzysty możemy nadzorować funkcjonowanie wszystkich aspektów systemu zarządzania jakością w naszej organizacji.

BioBank

BioBank

Oprogramowanie do zarządzania repozytoriami próbek

SoftBiobank to oprogramowanie stworzone do zarządzania repozytoriami próbek, pozwalające na adnotowanie, przechowywanie oraz nadzór nad dystrybucją materiałów biologicznych.

System umożliwia realizację projektów naukowych i komercyjnych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo danych oraz zgodność z wszelkimi regulacjami prawnymi dotyczącymi biobankowania.

Łatwość przeszukiwania zgromadzonych zasobów oraz rozbudowane możliwości raportowania sprawiają, że SoftBiobank jest idealnym rozwiązaniem dla klientów gromadzących duże kolekcje próbek, nie ograniczając się do bankowania jednego typu materiału.

BioBank
Data portal

Data portal

Data portal

Oprogramowanie do zarządzania repozytoriami próbek

Data portal to platforma przeznaczona do przechowywania, publikowania i udostępniania danych z różnych aplikacji i od różnych użytkowników. Dzięki temu gromadzenie danych jest łatwiejsze i bardziej praktyczne. Przyjazny dla użytkownika widok został stworzony w celu szybkiego i intuicyjnego przeszukiwania dużych zbiorów danych.

Informacje dostępne w systemach laboratoryjnych, takich jak LIMS, są prezentowane w sposób ukierunkowany na proces i zorientowany na pacjenta/raport. Wyspecjalizowane możliwości wyszukiwania umożliwiają dostęp do określonego pacjenta/przypadku.

Data Portal jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy potrzebują kompleksowego przeglądu gromadzonych danych. Dane prezentowane są głównie w ujęciu kohortowym z możliwością zaawansowanego przeszukiwania nawet bardzo dużych zbiorów.

NGS Console

NGS Console

System Przetwarzania Danych NGS

Oprogramowanie NGS-Console jest dedykowane dla laboratoriów wykonujących sekwencjonowanie nowej generacji (NGS). Integruje rozmaite narzędzia i pakiety, w tym GATK, Picard, SAMTools, FASTQC w jedną prostą i łatwą w obsłudze zautomatyzowaną strukturę.

Modułowa architektura systemu umożliwia włączenie alternatywnych, dostępnych na rynku pakietów i algorytmów bioinformatycznych o otwartym kodzie źródłowym.

Każdy etap przetwarzania danych może być nadzorowany w czasie rzeczywistym, zapewniając pełną kontrolę nad procesem. Ponadto użytkownicy mają dostęp do różnych plików wyjściowych, w tym pliku BAM, pliku BAI, pliku VCF i końcowego raportu CVS.

NGS Console

KONTAKT

Skontaktuj się

Masz jakieś pytania? Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

Company

    *pola wymagane