• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@lab-storm.com

  O systemie

  LabStorm - Twój system
  do pracy w laboratorium

  O Systemie

  LabStorm to rozbudowany ale równocześnie intuicyjny w obsłudze system typu LIMS do zarządzania pracą i procesami badawczymi w laboratorium o dowolnym profilu.

  Dzięki wszechstronnym i elastycznym modułom możesz łatwo dopasować LabStorm do swoich potrzeb. Każdy z nich zawiera szereg funkcji i narzędzi zaprojektowanych tak, aby praca w Twoim laboratorium przebiegała płynnie, bezpiecznie i bez pomyłek, a przebieg operacji mógł być odtworzony w dowolnym momencie na potrzeby kontroli.

  Możliwość integracji z modułami zarządzania jakością i badawczo-rozwojowym ułatwią sprostanie wciąż zmieniającym się wymaganiom Twoich Klientów i nowym standardom.

  Wykorzystanie

  Gdzie można wykorzystać?

  Wykorzystanie

  LabStorm to system, który sprawdzi się w każdej branży. Bogata i elastyczna struktura, możliwość konfiguracji własnych szablonów, procesów i reguł pozwalają na wykorzystanie systemu w laboratoriach o każdym profilu.

  LabStorm wykorzystasz m.in. w:

  • laboratorium analitycznym
  • kontroli jakości
  • dziale badawczo — rozwojowym
  • monitorowaniu środowiska pracy

  FAQ

  Co powinieneś wiedzieć?

  O Systemie

  LabStorm jest aplikacją webową, z której można korzystać na tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych z dowolnym systemem operacyjnym (np. Windows, iOS, Android, Linux) i nowoczesną przeglądarką internetową.

  Oferujemy wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych z możliwością ich całodobowego zgłaszania. Po wdrożeniu aplikacja jest regularnie aktualizowana. Poza zmianami przewidzianymi w rozwoju produktu, po konsultacji i wycenie możliwe jest również dodanie funkcjonalności zaproponowanych przez klienta. Zasady wsparcia i częstości aktualizacji są zależne od typu licencji i ustaleń w umowie.

  Tak. LabStorm może być zintegrowany z systemami typu CRM, ERP, oprogramowaniem do fakturowania czy innymi aplikacjami i bazami poprzez REST API. Wszystkie szczegóły są ustalane na etapie analizy przedwdrożeniowej.

  Tak. Większość konfiguracji LabStorm nie wymaga wiedzy programistycznej. Nasz zespół podczas wdrożenia dostosowuje aplikację do potrzeb klienta. Po implementacji użytkownicy posiadający dostęp do ustawień poszczególnych elementów systemu mogą uzupełniać lub modyfikować istniejące słowniki, reguły i szablony.

  FUNKCJE

  Jakie posiada funkcje?

  LIMS to system zarządzania pracą w laboratoriach o różnym profilu, zarówno medycznych, środowiskowych, jak i przemysłowych.

  Integracja aparatury pomiarowej

  Z pomocą LabStorm zintegrujesz testy z urządzeniami laboratoryjnymi. Dzięki temu dane z pomiarów będą przesyłane wprost do systemu, bez konieczności żmudnego przepisywania wyników.

  Konfigurowalne protokoły

  Użytkownicy mają możliwość wprowadzenia do systemu protokołów swoistych dla poszczególnych procesów. Ich definiowanie i edycja są proste i nie wymagają umiejętności programistycznych, a późniejsza praca według ustalonych kroków wpływa na powtarzalność procesów i pozwala minimalizować błędy.

  Unormowane schematy pracy

  Dzięki LabStorm praca w laboratorium przebiega według określonych wzorców i schematów postępowania. Przepływy pracy umożliwiają definicję standardowej ścieżki postępowania powiązanej z poszczególnymi rodzajami materiałów i produktów oraz odpowiednim dla nich zestawem testów, metodyk, dopuszczalnych zakresów wyników, szablonem raportu, procedurami czy planowaniem badań cyklicznych.

  Dowolność testowanych materiałów

  System zaprojektowano z myślą o wszechstronnym działaniu. Dzięki temu możesz pracować na każdym rodzaju materiału. Użytkownik może dodawać nowe typy testowanych obiektów z dedykowanymi widokami, które wspierają pracę tak, aby żadna z informacji koniecznych do zarejestrowania wraz z próbką nie została pominięta.

  Zarządzanie dostępem

  Dostęp do poszczególnych modułów i akcji jest przyznawany na zasadzie uprawnień, które można nadawać poszczególnym użytkownikom lub na poziomie pełnionej funkcji, jak i pojedynczego pracownika. Możliwe jest również blokowanie wyświetlania poszczególnych danych wrażliwych i poufnych dokumentów. System pozwala na samodzielne określanie ról i permisji.

  Definiowalne szablony raportów

  Aplikacja oferuje użytkownikowi możliwość tworzenia wielu rodzajów raportów. Sprawozdania z wyników wykonanych badań mogą korzystać z różnych szablonów zależnie od parametrów zlecenia. Dostępne są również raporty obejmujące poszczególne aspekty pracy – od zarejestrowanych próbek przez koszty utrzymania sprzętu po zbiorcze wyniki badań, zgodnie z zadanymi filtrami i wybranym formacie (excel, pdf). Możliwości konfiguracji są niemal nieograniczone.

  Zarządzanie dokumentacją

  System może zostać zintegrowany z modułem QMS, który usprawnia zarządzanie dokumentami w laboratorium. Dzięki aplikacji przechowujesz i przetwarzasz dokumenty w sposób uporządkowany i bezpieczny, a także masz możliwość podglądu procedur i innych plików przez pracowników laboratorium korzystających z LabStorm.

  Automatyzacja

  LabStorm pozwala na planowanie i automatyczne tworzenie zadań dla cyklicznych procesów, takich jak okresowe plany badań czy procedury konserwacyjne sprzętu, które będą pojawiać się w terminie wskazanym w konfiguracji aplikacji. Możliwe jest również ustawienie warunkowej wysyłki wiadomości z powiadomieniem (np. po stwierdzeniu nieprawidłowych wyników) czy też sprawozdania z badania do wybranego adresata.

  Elastyczność

  Struktura i funkcjonalność systemu zostały zaprojektowane tak, aby każdy użytkownik mógł dopasować go do potrzeb swojej pracy. Poszczególne moduły aplikacji można ze sobą łączyć lub pracować tylko na wybranych. LabStorm można także zintegrować z innymi aplikacjami takimi jak QMS czy CAPA, aby jeszcze precyzyjniej zarządzać jakością w laboratorium.

  INTEGRACJA

  Zintegrowane systemy

  LabStorm może być zintegrowany z systemami typu CRM, ERP, oprogramowaniem do fakturowania czy innymi aplikacjami i bazami poprzez REST API. Wszystkie szczegóły są ustalane na etapie analizy przedwdrożeniowej.
  LabStorm może być zintegrowany z systemami typu CRM, ERP, oprogramowaniem do fakturowania czy innymi aplikacjami i bazami poprzez REST API. Wszystkie szczegóły są ustalane na etapie analizy przedwdrożeniowej.


  Integrujemy nasz system
  z systemem Klienta!

  KONTAKT

  Skontaktuj się

  Masz jakieś pytania? Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

  Company

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the truck.