• Polski
 • English
 • +48 17 875 13 00 contact@lab-storm.com

  Oficjalnie SoftSystem partnerem Google Cloud Platform

  08.12.2022r.

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że SoftSystem, uzuskał status Google Cloud Partner.

   

  Google Cloud Platform (GCP) jest chmurową platformą, umożliwiająca budowanie, testowanie i wdrażanie różnorodnych rozwiązań. Wszystko to dzięki skalowanej i niezawodnej infrastrukturze Google, którą wykorzystują popularne usługi Google, jak na przykład serwis YouTube lub wyszukiwarka. Google Cloud Platform jest jednym z trzech liderów oferujących usługi publicznej chmury.

  Aby zostać parterem Google Cloud konieczne jest spełnienie szeregu rygorystycznych wymagań stawianych przez Google. Uzyskanie statusu Partnera Google Cloud Platform gwarantuje najwyższą jakość świadczonym usług klientom, przy wykorzystaniu środowiska i kompleksowym narzędzi Google Cloud.

  Zespół SoftSystem nieprzerwanie rozwija się, korzystając z coraz to nowszych technologii. Mamy nadzieję, że wraz z upływem czasu, klienci docenią technologie cloudowe i niedługo stanie się ona branżowym must-have.

  Nasi klienci mogą liczyć na w pełni kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne oraz pomoc wykwalifikowanych specjalistów, posiadających zarówno techniczne, jak i biznesowe kompetencje. Wszystko to poświadczone jest przez korporację Google.

  Dzięki wielu wyjątkowym parterom, którzy są podstawą sukcesu oraz fundamentalną częścią strategii, Google Cloud dociera do wielu klientów, bo jest narzędziem, które sprawdzi się w każdej branży. Platforma może wspierać: świadczenie usług, sprzedaż, poszerzania gamy produktów, optymalizację procesów.

  LIMS oprogramowanie

  KONTAKT

  Skontaktuj się

  Masz jakieś pytania? Zainteresowała Cię oferta naszego systemu?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

  Company

   *pola wymagane

   Please prove you are human by selecting the key.